Krem Dielli Anti-rrudhë SPF 50

4,952 L

 

iasc.jpgsiegel_10.jpg
  • Lëng diellor i papërshkueshëm nga uji për mbrojtje, butësi dhe veprim kundër plakjes
  • Me 40% aloe vera dhe ekstrakt organik ananasi, pa ngjyra
  • Mbrojtje efektive nga rrezet UVA dhe UVB
  • Me efekt inovativ Dry-Touch: absorbohet shpejt, nuk ngjitet dhe nuk lë mbetje të bardha
  • 50 ml

 

Koha e dorëzimit brenda 1-3 ditëve për Shqipërinë

koha brenda 1-15 ditësh për Evropën.

SKU: Product Code: 23114-1 Category: