Aloe Vera Krem Nate Rigjenerues

4,951 L

 

Kodi i produktit: 20675-101

iasc.jpgsiegel_10.jpg

  • Me 50% Aloe Vera
  • Me ekstrakt organik ulliri dhe vaj ulliri
  • I përshtatshëm për çdo lloj skin
  • Colorizes hidratues, revitalizes dhe rindërtime lëkurën
SKU: Product code: 20675-201 Category: Tag: