Showing all 3 results

LR Classics për Meshkuj

Ju jeni një aventurier që i pëlqen kryeqytetet shumëngjyrëshe të botës. Po për një arratisje kulturore në Stokholmin e modës, një takim biznesi në Singaporin ekzotik apo një mbrëmje rrjetëzimi në Monakon magjepsëse? Me LR Classics, ju mund t’i bëni udhëtimet tuaja të ëndrrave realitet. Parfumet me stil nxjerrin aromën unike të botës së madhe dhe janë gati t’ju shoqërojnë në destinacionin tuaj të ardhshëm.

 

 

LR Classics

Niagara

LR Classics Niagara: E fuqishme dhe e pazbutur ashtu si një ujëvarë e fuqishme. Kjo përbërje aromatike prezantohet nga akordet detare dhe nenexhiku freskues, përpara se të shkrihet në notën bazë rrezatuese të ngrohtë të drurit të kedrit. Niagara është një aromë për meshkuj energjikë, pasionantë dhe me vetëbesim.

 

 

LR Classics

Boston

LR Classics Boston: Një aromë për burra me një epsh të pangopur për jetën. Parfumi kombinon aromën e freskët të mollëve dhe portokallit me një përzierje të sofistikuar të drurit pikant dhe qelibarit sensual. Ashtu si metropoli amerikan i Bregut Lindor që frymëzoi këtë aromë, LR Classics Boston kremton optimizmin dhe gëzimin në një mënyrë karakteristike dhe të paimitueshme.

 

 

 

LR Classics

Singapore

LR Classics Singapore është plot kontraste dhe emocionuese si vetë metropoli! Aroma është një përbërje pikante, orientale që lë një përshtypje të qëndrueshme: ngrohtësia e bishtajave të vaniljes bashkohet me drurin e kedrit për të krijuar një notë të pagabueshme mashkullore dhe joshëse.

 

 

 

 

 

LR Classics
Stockholm

LR Classics Stockholm është po aq fantastik sa qyteti modern skandinav. Sekreti i Stokholmit është ndërveprimi i shkathët i aromave: Një prekje e drurit të kedrit bashkohet me tortën, bergamotën e freskët dhe qelibarin magjepsës për të krijuar një aromë magjepsëse mashkullore. Për meshkujt dinamikë që vazhdojnë me trendet.

 

 

 

LR Classics
Monaco

LR Classics Monaco – për burra me një instinkt të pagabueshëm për ekskluzivitetin. Metropoli në bregdetin e Mesdheut magjeps me luksin dhe ekskluzivitetin e tij, gjë që reflektohet në aromën e saj. Monako fillimisht shpalos notat e tij me grejpfrut të gazuar, qelibar të bollshëm dhe akorde të shkëlqyera druri.