Mbajtese Unazash-Gjethe Ulliri & Kanellë

4,210 L

  • Hand Made
  • Gjergjef me Dantellë
  • Zhakë, Gjethe Ulliri dhe Kanellë 100% natyrale
  • Fjongo saten 4cm, 2cm & 3mm
  • Aksesor gjethe 1cm x7mm, Perla 5mm

Afate

Prodhimi: 3 – 15 Ditë Pune

 

Koha e dorëzimit brenda 1-3 ditëve për Shqipërinë

koha brenda 7-15 ditësh për Evropën

Out of stock