LR Aloe Vera Cherry Bloom Set Kujdesi

8,543 L

 

 

Edicion i ri dhe i limituar!

 

Seti përfshin:

  • Aloe Vera Cherry Bloom Sorbet pastrues, 150 ml
  • Aloe Vera Clarifying Tonik për fytyrën, 200 ml
  • Aloe Vera Cherry Bloom Xhel hidratues me shkëlqim, 50 ml
  • Pesha totale 400 ml

 

Koha e dorëzimit brenda 1-3 ditëve për Shqipërinë

koha brenda 1-15 ditësh për Evropën.

 

Out of stock

SKU: Product Code: 27146 Category: