Aloe Vera Super Krem Trupi Korrigjues

7,428 L

 

  • Krem i pasur për pjesën e sipërme të kofshëve dhe vithet.
  • Me 30% xhel Aloe Vera, ekstrakt nga çaji jeshil bio dhe Legance*, kompleks përbërësish aktivë.
  • Redukton depozitimin e qeseve të dhjamit.
  • Përmirëson elasticitetin dhe butësinë e lëkurës.
  • Pamja e jashtme e lëkurës duket e njëtrajtshme dhe tendosur.
  • 200 ml

 

Koha e dorëzimit brenda 1-3 ditëve për Shqipërinë

koha brenda 1-15 ditësh për Evropën.

SKU: Product Code: 27535 Category: