Aloe Vera Deo Roll-on Mbrojtës

1,251 L

 

  • Mbrojtje anti-djersë pa alkool.• Me 15% xhel Aloe Vera dheekstrakt pambuku bio.
  • Mbrojtje e sigurtë nga aroma etrupit dhe lagështia e sqetullave.• Lë pas një ndjesi freskie tëkëndshme.
  • Përthithet mirë edhe nga lëkura endjeshme.
  • Lëkurë e butë edhe pas depilimit.
  • 50 ml

 

Koha e dorëzimit brenda 1-3 ditëve për Shqipërinë

koha brenda 1-15 ditësh për Evropën.

SKU: Product Code: 20643 Category: