Aloe Vera CBD Skab trupi me Vaj & Kripë

5,571 L

 

siegel_10.jpg

  • Peeling me vaj qetësues dhe hidratues të trupit
  • Me kristale kripe deti
  • Pastrim dhe eksfolim i butë
  • Përmirëson pamjen e lëkurës dhe largon qelizat e vdekura të lëkurës
  • Me Aloe Vera, vaj organik të farës së kanabisit Sativa, CBD dhe kripë deti
  • 300 gr

 

Koha e dorëzimit brenda 2-3 ditëve për Shqipërinë

koha brenda 6-15 ditësh për Evropën.

SKU: Product Code: 20823-1 Categories: ,