Aloe Vera Cherry Bloom Locion për trupin

3,095 L

  • E RE & KUFIZUAR
  • Locion ushqyes për trupin për lëkurë të butë të butë
  • Me aromë të freskët dhe delikate të lules së qershisë
  • Ushqen, hidraton dhe rikthen shkëlqimin dhe elasticitetin natyral të lëkurës
  • Me ekstrakt Sakura, kokrra natyrore eksfoluese dhe Aloe Vera
    200 ml
SKU: Product code: 27136 Category: Tag: