Aloe Vera Powerpack për meshkuj Serum për Sytë

5,323 L

 

  • 15ml
  • Me 50% Aloe Vera për hidratim optimal
  • Me ekstrakt çaji të bardhë për rigjenerim
  • Rifreskon dhe rigjallëron lëkurën e stresuar
  • Ofron lagështi intensive

 

Koha e dorëzimit brenda 1-3 ditëve për Shqipërinë

koha brenda 1-15 ditësh për Evropën.

Out of stock

SKU: Product code: 20444-1 Categories: ,