Aloe Vera Krem xhel Hidratues për burra Powerpack

2,910 L

 

siegel_10.jpgiasc.jpg

Krem i lehtë dhe freskues për fytyrën.

  • Me 50% xhel Aloe Vera dhe ekstrakt nga çaji i bardhë bio.
  • Ofron freski për lëkurën e meshkujve.
  • Hidraton dhe gjallëron.
  • 100ml

 

Koha e dorëzimit brenda 1-3 ditëve për Shqipërinë

koha brenda 1-15 ditësh për Evropën.

Out of stock