Sapun “Love You” Vaj ulliri Olivos

433 L

 

  • Sapun i punuar me dorë
  • Materiali i paketimit: Letër e trashë
  • Ngjyra: E kuqe
  • Përdorimi: Për trupin, fytyrën dhe flokët.
  • Pesha: 150 g
  • Forma Farmaceutike/Paketimi: 1 copë
  • Përbërja: Përmban: vaj ulliri ekstra të virgjër, ekstrakt aromatik të orkidesë së egër
  • Marka: Olivos
  • Prodhuar në Turqi

 

Koha e dorëzimit brenda 1-3 ditëve për Shqipërinë

koha brenda 1-15 ditësh për Evropën.

SKU: Product Code: D-S0001 Category: