Rilastil Anti Blemish Kit

4,705 L

 

Trajtim për lëkurë të kombinuar, të yndyrshme dhe të prirur ndaj akneve.

 

  • Pa paraben, parfum, derivate të grurit, petrolatum (vazelinë, vaj vazeline), lanolinë dhe derivate të lanolinës.
  • Hipoalergjik
  • Jo komedogjenik
  • I testuar klinikisht
  • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium, Mërkur
  • Kit kundër njollave (acnestil attiva + xhel acnestil 50 ml)
  • Paketim i kufizuar!

 

Koha e dorëzimit brenda 1-3 ditëve për Shqipërinë

koha brenda 1-15 ditësh për Evropën.

 

SKU: Product code: D-R0002 Categories: , Tag: