LR MICROSILVER PLUS Shampo kundër zbokthit

6,562 L

 

siegel_10.jpg

  • 150 ml
  • Për skalp të padëmtuar.
  • Pastron dhe ushqen flokët dhe qetëson skalpin e kokës.
  • Lufton zbokthin, që në larjen e parë të flokëve dhe parandalon formimin e tij.
  • Me antibakterial dhe antiviral MicroSilver BGTM
  • Efekt i menjëhershëm dhe afatgjatë: barrierë mbrojtëse afatgjatë, e ngjashme me grimcat e argjendit për një ndjenjë pastërtie dhe freskie – për disa orë.
  • Elementi PLUS: OCTOPIROX® pengon rritjen e baktereve, ndërsa dexpanthenol qetëson skalpin e thatë dhe të irrituar.
  • Redukton ndjeshëm kruarjen e kokës.
SKU: Product Code: 25072-1 Categories: , Tag: