Aloe Vera Nutri-Repair Set për Kujdesin e Flokëve

9,284 L

 

Seti përfshin:

  • Shampo | 200ml , Balsam | 200ml , dhe Maskë flokësh | 200 ml
  • Për flokë të shëndetshëm dhe me shkëlqim nga rrënja deri te skajet
  • Me deri në 45% xhel Aloe Vera dhe kompleks Nutri-Oil-Repair, me 7 vajra natyralë
  • Ushqen, forcon dhe riparon flokët
  • Mbron nga thyerja

 

Koha e dorëzimit brenda 2-3 ditëve për Shqipërinë

koha brenda 6-15 ditësh për Evropën.

 

Out of stock