Gushore me dy ngjyra

1,486 L

 

Kodi: Lux-Beby

 

  • Hand Made
  • Material pambuku
  • Ngjyra e bardhe dhe blu e lehte

 

Koha e dorzimi brenda 1-3 diteve për Shqipërin

koha brenda 1-15 ditësh për Evropën

SKU: Code: BI-Baby Categories: ,