Giordani Gold Make-up me Qëndrueshmëri e gjatë me SPF 20

2,972 L

 

Zbuloni lëkurën e shëndetshme dhe të përsosur me këtë make-up afatgjatë të pasuruar me minerale që promovon shëndetin dhe rininë e lëkurës. Mbulim mat i butë i rregullueshëm. Çertifikuar nga Shoqëria Vegane™.

  • Make-up afatgjatë që zgjat gjithë ditën – qëndrueshmëri 24-orëshe e vërtetuar klinikishtD
  • Kompleks Mineral që forcon lëkurën dhe Teknologji Multi-Vitamine që e mbron atë
  • Ndihmon në ruajtjen e pamjes së shëndetshme të lëkurës duke e forcuar atë.

 

Koha e dorëzimit brenda 25 -35  ditëve për Shqipërinë

koha brenda 35- 40 ditësh për Evropën.

 

 

SKU: Product Code: 4210 Categories: ,