Buzëkuq me SPF15 Giordani Gold Iconic Matte

3,343 L

 

Buzëkuq vegan mat kadife i mbushur me përfitime për kujdesin e buzëve që promovojnë rininë dhe elasticitetin e buzëve.

  • Formula e pasur me pigment rrethon buzët me ngjyrë të qëndrueshme deri në 8 orë
  • Formula për kujdesin e buzëve me vaj Jojoba dhe vaj Cloudberry
  • I lë buzët të ushqehen dhe mbrohen menjëherë ndërsa linjat e holla reduktohen dukshëm*

 

Koha e dorëzimit brenda 25-35  ditëve për Shqipërinë

koha brenda 35-40 ditësh për Evropën.