Lovingly by Bruce Willis Eau de Parfum

6,067 L

 

Kodi Produktit: 3630| 50 ml

Lloji i aromës: Lule – jeshile Nota të freskëta agrumesh, aromë lulesh delikate, dru sandali dhe një prekje myshku E nominuar për çmimin gjerman të parfumit Duftstars 2012

SKU: Product code: 3630 Categories: , Tag: