Jimmy Choo Man Intense Eau de Toilette 100ml

11,761 L

 

  • Marka: Jimmy Choo Man Intense nga Jimmy Choo
  • Notat e sipërme janë livando, pjepri dhe mandarina portokalli.
  • Notat e mesme janë Artemisia, piper i zi dhe Geranium.
  • Notat bazë janë fasulja tonka, paçuli dhe labdanumi.

 

Koha e dorëzimit brenda 1-3 ditëve për Shqipërinë

koha brenda 1-15 ditësh për Evropën

SKU: Product Code: JCH-MEN-4565 Categories: ,