Bruce Willis

7,490 L

 

Bruce Willis Eau de Parfum

Kodi: 3505| 50ml

 

  • Lloji i aromës: E drunjtë – jeshile.
  • Një aromë e drunjtë, e idhët dhe me notë freskie
  • Nominuar për çmimin gjerman të parfumit.
SKU: Product Code: 30505 Category: